Přijměte pozvání do naší rodiny

Milí návštěvníci, tak to jsme my. Dvě generace, které si splnily sen a společnými silami daly dohromady prostor, kde se lidé cítí dobře. Vždy, když do Krapické stodoly přijdete, můžete se těšit na perfektně natočenou hladinku od Jirky, vynikající kávu od Karly, vymazleného pstruha od dědy, domácí koláč od babičky a hřejivý úsměv od druhé babči. Jsme tu doma, a proto každý z Vás je náš čestný host.

Splněný sen

Podoba dnešní stodoly se utvářela vlastníma rukama po dobu 9 let. Při každé činnosti na původních částech budovy jsme v duchu mysleli na ty, kteří stodolu vystavěli: „Líbilo by se jim to takhle? Měli by z toho takovou radost jako my?“ Doufáme a věříme, že ano. Důkazem toho jste Vy, naši zákazníci, přátelé, kteří se s nadšením pravidelně vrací.

Jen to nejlepší

Jsme lidé, kteří si váží rodiny, lásky, života jako takového, a proto jsme těmto hodnotám vytvořili prostor, kde mohou vzkvétat. Přijďte nasát jeho klidnou atmosféru, zastavte svůj krok v tomto uspěchaném světě a pohovořte s námi u sklenky a pstruha z našeho rybníka nebo u kávy a dezertu od našich žen. Naše rodina miluje jídlo a tím pádem si můžete být jistí, že na talíř dostanete jen to nejlepší, co jsme sami minimálně několik měsíců ochutnávali.

Přijďte a přesvědčte se sami, těšíme se na Vás